Састав комисија за евидентирање штете
1. КОМИСИЈА ЗА ЕВИДЕНТИРАЊЕ ШТЕТЕ НА ОШТЕЋЕНИМ ИНДИВИДУАЛНИМ СТАМБЕНИМ ОБЈЕКТИМА
– Александар Богићевић (ЈКП “Топловод”)
– Снежана Чоловић (ЈП за изградњу Обреновца)
– Жаклина Црнобрња (ГО Обреновац, Одељење за развој)
– Радојка Инић (ГО Обреновац, Одељење за урбанизам и комунално-грађевинске послове)
– Горана Вукчевић (ЈКП “Водовод и канализација”)
2. КОМИСИЈА ЗА ЕВИДЕНТИРАЊЕ ШТЕТЕ НА ОШТЕЋЕНИМ СТАНОВИМА И ПОСЛОВНИМ ПРОСТОРИЈАМА
– Драган Милановић (ЈП “Пословни простор”)
– Олгица Стојановић ( ГО Обреновац, Одељење за имовинско правне и стамбене послове)
– Зоран Обрадовић (ЈП “Пословни простор”)
– Дарко Димитријевић (ЈП за изградњу Обреновца)
– Александар Пантелић (ГО Обреновац)
3. КОМИСИЈА ЗА ЕВИДЕНТИРАЊЕ ШТЕТЕ НА ОШТЕЋЕНИМ СТАМБЕНИМ ЗГРАДАМА (зај. делови зграде, степеништа, лифтови, подруми…)
– Весна Ђоковић (ГО Обреновац, Одељење за урбанизам и комунално-грађевинске послове)
– Оливера Здравковић (ГО Обреновац, Одељење за имовинско правне и стамбене послове)
– Светлана Перишић (ГО Обреновац, Одељење за инспекцијске послове)
– Божа Мијалковић (ЈП за изградњу Обреновца)
– Јасмина Мршевић (ЈКП “Топловод”)
4. КОМИСИЈА ЗА ЕВИДЕНТИРАЊЕ ШТЕТЕ У МАЛИМ ПРЕДУЗЕЋИМА
– Маја Лалић (ГО Обреновац, Одељење за развој)
– Драгана Димић (ГО Обреновац, Одељење за развој)
– Владан Влајковић (одборник у Скупштини ГО)
5. КОМИСИЈА ЗА ЕВИДЕНТИРАЊЕ ШТЕТЕ У СРЕДЊИМ ПРЕДУЗЕЋИМА (50-150 запослених)
– Драган Блажић (члан Општинског већа)
– Мирко Кнежевић (ЈКП “Водовод и канализација”)
– Сретен Јовичић (ЈКП “Топловод”)
– Александар Богићевић (члан Општинског већа)
6. КОМИСИЈА ЗА ЕВИДЕНТИРАЊЕ ШТЕТЕ У ВЕЛИКИМ ПРЕДУЗЕЋИМА (преко 150 радника)
– Борис Ивковић (ЈКП “Топловод”)
7. КОМИСИЈА ЗА ЕВИДЕНТИРАЊЕ ШТЕТЕ НА РЕГИСТРОВАНИМ ПОЉОПРИВРЕДНИМ ДОМАЋИНСТВИМА (куће, машине, пољ објекти, стока, пољопривредни усеви, засади и друго)
– Славица Ивановић (ГО Обреновац)
– Раде Ђотуновић (ГО Обреновац)
– Милорад Мијаиловић (члан Општинског већа)
– ПКБ
– АД “Драган Марковић“
8. КОМИСИЈА ЗА ЕВИДЕНТИРАЊЕ ШТЕТЕ НА ОШТЕЋЕНИМ НЕРЕГИСТРОВАНИМ ПОЉОПРИВРЕДНИМ ДОМАЋИНСТВА И ВИКЕНДИЦЕ
– Дарко Илић (ГО Обреновац)
– Наталија Ђотуновић (ГО Обреновац)
– Владисав Миљковић (члан Општинског већа)
– ПКБ
– АД “Драган Марковић“
9. КОМИСИЈА ЗА ЕВИДЕНТИРАЊЕ ШТЕТЕ НА ОШТЕЋЕНИМ МОТОРНИМ ВОЗИЛИМА, ПЛОВИЛИМА И И РАДНИМ МАШИНАМА
– Славиша Перовић (ЈКП “Паркинг сервис“)
– Дејан Златановић (ЈКП “Паркинг сервис)
– Зорко Илић
– Михајло Димитријевић (ГО Обреновац)
– Владимир Живковић
10. КОМИСИЈА ЗА ЕВИДЕНТИРАЊЕ ШТЕТЕ НА ОШТЕЋЕНИМ ИНФРАСТРУКТУРНИМ ОБЈЕКТИМА И ОБЈЕКТИМА У ЈАВНОМ СЕКТОРУ (домови здравља, школе, јавни објекти…)
– Бранко Матић (ЈП за изградњу Обреновца)
– Бора Ђорђевић (ЈП за изградњу Обреновца)
– Сима Перић (ЈП за изградњу Обреновца)
– Зоран Првуловић (ЈП за изградњу Обреновца)