Пријавни формулар за доделу бесплатних дечијих ауто седишта

УПИТ У ЈЕДИНСТВЕНИ БИРАЧКИ СПИСАК

Промоција књиге „И равнодушност је убила мачку“ Тамаре Ђенадић

У среду, 23. новембра у 19.00 часова у новој згради библиотеке “Влада Аксентијевић“ (Стара општина“) одржаће се промоција књиге „И равнодушност је убила мачку“ Тамаре Ђенадић.

Тамара Ђенадић рођена је 1980. године у Београду, где и данас живи са супругом Дарком и сином Михајлом. Основне студије завршила је 2003. године на Економском факултету Универзитета у Београду, а као добитник стипендије италијанског министарства спољних послова и мастер студије из области финансија на Универзитету Тор Вергата у Риму, у коме је провела годину дана.
У сектору банкарства је провела скоро 15 година, а у ИТ сектору је од 2020. године.
Упркос свакодневице испуњене бројевима и техничким терминима, права љубав су јој празан лист папира и речи.
Последње три године радила је на овој збирци прича.
Учи кад год има времена. У природи је кад год може. Анализира без престанка.

“Свет који је Тамара Ђенадић створила у својим причама наизглед је налик нашем: људи живе своје животе према устаљеним распоредима, програмима и плановима, извршавају своје обавезе према себи и другима, а нарочито према друштву, у којем играју улоге, имају кров над главом, породице, децу, пријатеље… али ништа од тога не штима; ништа од тога није нешто што би било ко пожелео себи.“ – Бобан Трифуновић.