Живот у граду Винчију пролази мирно: млади Лео да Винчи ради на новим изумима уз помоћ друга Лоренца док их његова симпатија Лиза посматра и подсмева им се.
Субота, 24. и недеља, 25. март 2018. године од 18.00 часова у Спортско културном центру “Обреновац“ – „Лео да Винчи: Мисија Мона Лиза“, анимирани, авантура, биографски, синхронизован.
Трајање: 85 минута. Режија: Сергио Манфио. Улоге у синхронизацији: Милан Антонић, Милена Живановић, Милан Тубић, Дарија Врачевић.
Једног дана Лизину кућу захвата изненадни пожар и њена породица више не може да плаћа дугове. Да би спасили Лизу од нежељене удаје за племића, екипа се упушта у авантуру проналажења блага и сукоба са пиратима уз помоћ Леових генијалних изума.
Цена улазнице: 250,00 динара. Инфо: 011/8721-361.





