KOMISIJA ZA SPORT

  • Miloš Stanković, predsednik
  • Nemanja Jovanović
  • Nikola Jočić
  • Branko Jevtić
  • Ljubomir Cvetanović
  • Milosav Perendija
  • Jugoslav Vujačić

KOMISIJA ZA OBRAZOVANJE

  • Dragan Blažić, predsednik
  • Ana Lukić
  • Sofija Milosavljević
  • Katarina Radojčić
  • Svetlana Jovičić
  • Mira Rakić
  • Lidija Pavlović
KOMISIJA  ZA KULTURU
  • Zoran Ćorlomanović, predsednik
  • Jelica Grčić
  • Perica Ocokoljić
  • Gordana Branković
  • Zorica Kostić
  • Jelena Vukosavljević
  • Slobodan Nikolić

KOMISIJA ZA RAD SA SAVETIMA MESNIH ZAJEDNICA

  • Radovan Manojlović, predsednik
  • Vladimir Jović
  • Dejan Marinković
  • Privislav Bogićević
  • Mališa Dragačevac
  • Srđan Ranković
  • Igor Banković

KOMISIJA ZA SOCIJALNA PITANJA 

  • Dragan Mladenović, predsednik
  • Marko Babić
  • Nenad Ilić
  • Slavoljub Jugović
  • Ivana Spasojević
  • Gordana Jugović
  • Milena Marinković

KOMISIJA ZA PRIVREDU I PREDUZETNIŠTVO

  • Predrag Jovanović, predsednik
  • Dragan Veselinović
  • Branko Mrđa
  • Branko Živković
  • Milijan Vuković
  • Nikola Uzelac
  • Milan Milenković

KOMISIJA ZA POLJOPRIVREDU I SELO

  • Aleksandar Bogićević, predsednik
  • Jasmina Topalović
  • Saša Vićentijević
  • Nikola Zdravković
  • Darko Marković
  • Dragan Rafailović
  • Dalibor Lazić

KOMISIJA ZA KOMUNALNU INFRASTRUKTURU

  • Miloš Stanković, predsednik
  • Dragan Stamenić
  • Predrag Milivojević
  • Petar Lalić
  • Miloš Jevđenović
  • Marko Milenković
  • Ana Đotunović

KOMISIJA ZA SARADNJU SA NEVLADINIM ORGANIZACIJAMA I OMLADINOM

  • Danica Tarabić, predsednik
  • Filip Radovanović
  • Vladimir Katanić
  • Ivan Urošević
  • Milica Aničić
  • Vladan Đurić
  • Marija Prokić Petrović

KOMISIJA ZA UPRAVLJANJE STANOVIMA, POSLOVNIM PROSTOROM I JAVNIM POVRŠINAMA ZA POSTAVLJANJE PRIVREMENIH OBJEKATA

  • Miroslav Marković, predsednik
  • Tatjana Gojak
  • Milan Matić
  • Bojan Arsić
  • Nenad Prokić
  • Ivana Ristić
  • Nemanja Danilović
KOMISIJA ZA BEZBEDNOST U SAOBRAĆAJU
  • Mirko Vranešević, predsednik
  • Goran Ćirić
  • Rade Knežević
  • Miloš Stanisavljević
  • Miloš Nikolić
  • Nemanja Stevanović
  • Svetozar Damnjanović

KOMISIJA ZA UNAPREĐENJE POLOŽAJA ROMA NA TERITORIJI GO OBRENOVAC

  • Milorad Janković, predsednik
  • Slobodan Marinković
  • Zoran Mitrović
  • Dragiša Lazarević
  • Igor Mirosavljević
  • Dragan Marković
  • Dragan Todorović

KOMISIJA ZA DODELU NAGRADA I  JAVNIH PRIZNANJA GO OBRENOVAC

  • Zoran Ćorlomanović, predsednik
  • Ivan Sabljić
  • Miloš Ilić
  • Ivica Protić
  • Aleksandra Dašić
  • Slađana Jovanović
  • Dragan Petković
  • Vesna Stanković
  • Danijela Jelić